BAFTA 2018 täisnimekirjad ja võitjate nimekiri | EE.rickylefilm.com
Sündmus

BAFTA 2018 täisnimekirjad ja võitjate nimekiri

BAFTA 2018 täisnimekirjad ja võitjate nimekiri

BAFTA 2018 võitjad selgus

Kolm Stendid Õues vaibumist, Missouri puhastada.

See oli tohutu öö 2018 BAFTA auhindade Kolm Stendid Õues vaibumist, Missouri, võttes ära võidab parima filmi Outstanding Briti Film, Best Originaalstsenaariumi ja Best meeskõrvalosa ja Best naispeaosatäitja valatud kohal Sam Rockwell ja Frances McDormand.

Saatejuhid Absoluutselt Fabulous tärni Joanna Lumley, õhtul nägime ka suur võit Briti näitleja Daniel Kaluuya, pälvisid EE tõusev täht tema rolli välja tulla.

Vaata täielikku nimekirja võitjad allpool:

Best Film

Helista mulle oma nimi
Darkest Hour
Dunkerque'i
kuju Vesi
Kolm Stendid Õues vaibumist, Missouri - VÕITJA

Outstanding Briti Film

Darkest Hour
Stalini surma
Jumala kodumaal
Lady Macbeth
Paddington 2
Kolm Stendid Õues vaibumist, Missouri - VÕITJA

Parim režii

Blade Runner 2049 - Denis Villeneuve
Helista mulle Oma nimi - Luca Guadagnino
Dunkerque'i - Christopher Nolan
kuju Vesi - Guillermo Del Toro - WINNER
Kolm Stendid Õues vaibumist, Missouri - Martin McDonagh

Parim naispeaosatäitja

Annette Bening - Film Stars ei sure Liverpooli
Frances McDormand - Kolm Stendid Õues vaibumist, Missouri - WINNER
Margot Robbie - I, Tonya
Sally Hawkins - kuju Vesi
Saoirse Ronan - Lady Bird

Parim peaosa

Daniel Day-Lewis - Phantom Niit
Daniel Kaluuya - Get Out
Gary Oldman - Darkest Hour - WINNER
Jamie Bell - Film Stars ei sure Liverpooli
Timothee Chalamet - Call Me oma nimi

Parim naiskõrvalosatäitja

Allison Janney - I, Tonya - WINNER
Kristin Scott Thomas - Darkest Hour
Laurie Metcalf - Lady Bird
Lesley Manville'i - Phantom Niit
Octavia Spencer - kuju Vesi

Parim meeskõrvalosa

Christopher Plummer - kõik raha Maailm
Hugh Grant - Paddington 2
Sam Rockwell - Kolm Stendid Õues vaibumist, Missouri - WINNER
Willem Dafoe - Florida Project
Woody Harrelson - Kolm Stendid Õues vaibumist, Missouri

EE Rising Star Award (hääletanud avaliku)

Daniel Kaluuya - WINNER
Florence Pugh
Josh O'Connor
Tessa Thompson
Timothee Chalamet

Outstanding Debut Briti kirjanik, direktor või Produtsent

Guul
Ma ei ole nõid - WINNER
Leukaluu
Kingdom Of Us
Lady Macbeth

Film ei inglise keel

Elle
Esimese Nad tapsid mu Isa
ümmardaja - WINNER
Loveless
müügimees

Best Dokumentaalfilm

City of Ghosts
Ma ei ole Teie Negro - WINNER
Icarus
Ebamugav Järge
Jane

Best animafilmide

Coco - WINNER
Loving Vincent
Minu elu Courgette

Best Originaalstsenaariumi

Get Out
I Tonya
Lady Bird
kuju Vesi
Kolm Stendid Õues vaibumist, Missouri - VÕITJA

Parim mugandatud stsenaarium

Helista mulle Oma nimi - WINNER
Stalini surma
Film Stars ei sure Liverpooli
Molly mäng
Paddington 2

Best Original Music

Blade Runner 2049 - Benjamin Wallfisch, Hans Zimmer
Darkest Hour - Dario Marianelli
Dunkerque'i - Hans Zimmer
Phantom Teema - Jonny Greenwood
kuju Vesi - Alexandre Desplat - VÕITJA

Parim operaatoritöö

Blade Runner 2049 - Roger Deakins - WINNER
Darkest Hour - Bruno Delbonnel
Dunkerque'i - Hoyte van Hoytema
kuju Vesi - Dan Laustsen
Kolm Stendid Õues vaibumist, Missouri - Ben Davis

Best redigeerimine

Baby Driver - Jonathan Amos, Paul Machliss - WINNER
Blade Runner 2049 - Joe Walker
Dunkerque'i - Lee Smith
kuju Vesi - Sidney Wolinsky
Kolm Stendid Õues vaibumist, Missouri - Jon Gregory

Best Production and Design

Kaunitar ja koletis - Sarah Greenwood, Katie Spencer
Blade Runner 2049 - Dennis Gassner, Alessandra Querzola
Darkest Hour - Sarah Greenwood, Katie Spencer
Dunkerque'i - Nathan Crowley, Gary Fettis
kuju Vesi - Paul Austerberry, Jeff Melvin, Shane Vieau - VÕITJA

Best kostüümid

Kaunitar ja koletis - Jacqueline Durran
Darkest Hour - Jacqueline Durran
I Tonya - Jennifer Johnson
Phantom Teema - Mark Bridges - WINNER
kuju Vesi - Luis Sequeira

Best Makeup ja juustele

Blade Runner 2049 - Donald Mowat, Kerry Hoiata
Darkest Hour - David Malinowski, Ivana Primorac, Lucy Sibbick, Kazuhiro Tsuji -
WINNER
I Tonya - Deborah La Mia Denaver, Adruitha Lee
Victoria & Abdul - Daniel Phillips
Wonder - Naomi Bakstad, Robert Pandini , Arjen Tuiten

Best Sound

Baby Driver - Tim Cavagin, Mary H. Ellis, Julian Slater
Blade Runner 2049 - Ron Bartlett, Doug Hemphill, Mark Mangini, Mac Ruth
Dunkerque'i - Richard King, Gregg Landaker, Gary A. Rizzo, Mark Weingarten - WINNER
kuju Vesi - Christian Cooke, Glen Gauthier, Nathan Robitaille, Brad Zoern
Star Wars: The Last Jedi - Ren Klyce, David Parker, Michael Semanick, Stuart Wilson, Matthew Wood

Best Special Visual Effects

Blade Runner 2049 - WINNER
Dunkerque'i
kuju Vesi
Star Wars: The Last Jedi
sõda Ahvide planeedi

Briti lühianimatsiooniks

Kas Heart
Mamoon
poolakad Apart - VÕITJA

Briti lühifilm

Aamir
Cowboy Dave - WINNER
uppuja
Töö
Wren Boys