Emmy auhinnad 2018. aasta võitjate nimekirja | EE.rickylefilm.com
Sündmus

Emmy auhinnad 2018. aasta võitjate nimekirja

Emmy auhinnad 2018. aasta võitjate nimekirja

Troonide mäng murrab Emmy kirjed

Troonide mäng Rekordtasemeid juures eile õhtul Emmy Awards, kühveldamisriba 12 auhindu 24 nominatsiooni - kõige tahes seeria on võitnud ühe aasta. Pealkirjas oli varem kuulus West Wing, mis võitis üheksa auhindu 2000 Emmys.

Seeria võitis parima draama, parima lavastaja ja kirjalikult seas mitu muud tunnustust. Amy Schumer võitis Outstanding erinevaid visand seeria, samas Julia Louis-Dreyfus võitis parima naispeaosatäitja jaoks veep. Uzo Aduba võttis kodus auhinna parima naiskõrvalosatäitja tema roll Orange on uus must.

Jon Hamm sai nimeks tasumata peaosatäitja draamaseriaalis oma rolli Mad Men, mis lõppes käesoleva aasta alguses.

Vaata kogu võitjad nimekirja siin:

Outstanding Drama Series

Better Call Saul (AMC)

Downton Abbey (PBS)

Troonide mäng
(HBO) VÕITJA

Homeland (Showtime)

House Of Cards (Netflix)

Mad Men (AMC)

Orange on uus must (Netflix)

Outstanding Komöödia Series

Louie (FX)

Moodne perekond (ABC)

Parkide ja puhkealade (NBC)

Silicon Valley (HBO)

Läbipaistev (Amazon)

Unbreakable Kimmy Schmidt

(Netflix)

Veep
(HBO) VÕITJA

Outstanding meespeaosa on

Draamasari

Kyle Chandler, Bloodline

Jeff Daniels, toimetus

Jon Hamm, Mad
Men WINNER

Bob Odenkirk, Better Call Saul

Liev Schreiber, Ray Donovan

Kevin Spacey, House of Cards

Outstanding naispeaosatäitja draamaseriaalis

Claire taanlased, Homeland

Viola Davis, Kuidas saada Away
With Murder WINNER

Taraji P. Henson, Empire

Tatiana Maslany, harva Black

Elisabeth Moss, Mad Men

Robin Wright, House of Cards

Outstanding meespeaosa komöödia Series

Anthony Anderson, must-ish

Louis CK, Louie

Don Cheadle, House of Lies

Will Forte, viimane mees Maa peal

Matt LeBlanc, episoodid

William H. Macy, Häbitu

Jeffrey Tambor,
Läbipaistev WINNER

Outstanding naispeaosatäitja komöödia Series

Edie Falco, Nurse Jackie

Lisa Kudrow The Comeback

Julia Louis-Dreyfus,
veep WINNER

Amy Poehler, parkide ja

Puhkus "

Amy Schumer, Inside Amy Schumer

Lily Tomlin, Grace ja Frankie

Outstanding meeskõrvalosa draamaseriaalis

Jonathan Pangad, Better Call Saul

Ben Mendelsohn, Bloodline

Jim Carter, Downton Abbey

Peter Dinklage, mäng
Thrones WINNER

Michael Kelly, House of Cards

Alan Cumming, Good Wife

Outstanding naiskõrvalosatäitja draamaseriaalis

Joanne Froggatt, Downton Abbey

Lena Headey, Troonide mäng

Emilia Clarke, Troonide mäng

Christina Hendricks, Mad Men

Uzo Aduba, Orange on uus
must WINNER

Christine Baranski, Good Wife

Outstanding naiskõrvalosatäitja komöödia Series

Niecy Nash, Getting

Julie Bowen, Modern Family

Allison Janney,
ema WINNER

Kate McKinnon, laupäev öö

Live

Mayim Bialik, The Big Bang Theory

Gaby Hoffmann, läbipaistev

Jane Krakowski Unbreakable Kimmy

Schmidt

Anna Chlumsky, veep

Outstanding toetamine meesnäitleja Komöödia Series

Andre Braugher, Brooklyn

Üheksa Üheksa

Adam Driver, Tüdrukud

Keegan-Michael Key Key &

Peele

Ty Burrell, Modern Family

Tituss Burgess, Unbreakable Kimmy

Schmidt

Tony Hale,
veep WINNER

Outstanding Lühisari

American Crime (ABC)

American Horror Story: Freak Show

(FX)

Lugupeetud Naine (Sundance)

Olive Kitteridge
(HBO) VÕITJA

Wolf Hall (PBS)

Outstanding Telefilm

Agatha Christie Poirot: Kardinate

Poirot 'Viimase Case (Acorn TV)

Bessie
(HBO) VÕITJA

Grace Monaco (Eluaegne)

Hello Ladies: The Movie (HBO)

Killing Jeesus (National

Geographic)

Nightingale (HBO)

Outstanding meespeaosa on Lühisari või Movie

Timothy Hutton, American Crime

Ricky Gervais, Derek Special

Adrien Brody, Houdini

David Oyelowo, Nightingale

Richard Jenkins, Olive
Kitteridge WINNER

Mark Rylance, Wolf Hall

Outstanding naispeaosatäitja on Lühisari või Movie

Felicity Huffman, American Crime

Jessica Lange, American Horror Story:

Veidrikute näitus

Queen Latifah, Bessie

Maggie Gyllenhaal, Lugupeetud

Naine

Frances McDormand, Olive
Kitteridge WINNER

Emma Thompson, Sweeney Todd

Outstanding toetamine meesnäitleja Lühisari või Movie

Richard Cabral, American Crime

Denis O'Hare, American Horror Story:

Veidrikute näitus

Finn Wittrock, American Horror Story:

Veidrikute näitus

Michael Kenneth Williams, Bessie

Bill Murray, Olive
Kitteridge WINNER

Damian Lewis, Wolf Hall

Outstanding toetamine näitleja Lühisari või Movie

Regina King, Ameerika
Crime WINNER

Sarah Paulson, American Horror Story:

Veidrikute näitus

Angela Bassett, American Horror

Story: Freak Show

Kathy Bates, American Horror Story:

Veidrikute näitus

Mo'Nique, Bessie

Zoe Kazan, Olive Kitteridge

Outstanding Variety Talk Seeria

Colbert Report (komöödia

Central)

The Daily Show (komöödia
Central) VÕITJA

Jimmy Kimmel Live (ABC)

Eelmisel nädalal Tonight (HBO)

Hiline näidata David Letterman

(CBS)

Tonight Show Osades Jimmy

Fallon (NBC)

Outstanding kirjutamine erinevaid Series

Colbert Report (komöödia

Central)

The Daily Show (komöödia
Central) VÕITJA

Inside Amy Schumer (komöödia

Central)

Eelmisel nädalal Tonight (HBO)

Hiline näidata David Letterman

(CBS)

Outstanding suunamine erinevaid Series

Colbert Report (komöödia

Central)

The Daily Show (komöödia
Central) VÕITJA

Inside Amy Schumer (komöödia

Central)

Hiline näidata David Letterman

(CBS)

Tonight Show Osades Jimmy

Fallon (NBC)

Outstanding Variety Sketch Series

Purjus Ajalugu (Comedy Central)

Inside Amy Schumer (komöödia
Central) VÕITJA

Key & Peele (Comedy Central)

Portlandia (IFC)

Saturday Night Live (NBC)

Outstanding Reality-Võistlusprogramm

Hämmastav Race (CBS)

Tantsud tähtedega (ABC)

Project Runway (Eluaegne)

Nii et sa arvad You Can Dance (FOX)

Top Chef (Bravo)

Hääl
(NBC) VÕITJA

Outstanding Struktureeritud Reality programm

Antiik Roadshow (PBS)

Diners, Drive-Ins ja sukeldub

(Food)

MythBusters (Discovery)

Kinnisvara Brothers (HGTV)

Shark Tank (ABC)
VÕITJA

Undercover Boss (CBS)

Outstanding struktureerimata Reality programm

Alaska: The Last Frontier

(Discovery)

Surmavalt Catch
(Discovery) VÕITJA

Sekkumine (A & E)

Million Dollar loetelu New York

(Bravo)

Alasti ja kardab (Discovery

Channel)

Wahlburgers (A & E)

Outstanding Host Reality või tegelikkus-Võistlusprogramm

Tom Bergeron, Tantsud

Stars

Jane Lynch, Hollywood Game
Night WINNER

Heidi Klum ja Tim Gunn, Project

Lennurada

Kass Deeley, nii et sa oskad

Tants

Anthony Bourdain, Taste

Outstanding Variety Special

Bill Maher: Live From DC (HBO)

Kennedy Center Autasud (CBS)

Louis CK: Live At The Comedy Store

(LouisCK.net)

Mel Brooks Live At The Geffen

(HBO)

Laupäev Night Live 40.
aastapäeva Special (NBC) VÕITJA

Tony Bennett & Lady Gaga: Cheek

Põskedele LIVE! (PBS)

Outstanding Külastajate Näitleja draamaseriaalis

Alan Alda, musta nimekirja

Michael J. Fox, The Good Wife

F. Murray Abraham, Homeland

Reg E. Cathey, House of
Cards WINNER

Beau Bridges, Masters Of Sex

Pablo Schreiber, Orange on New

Must

Outstanding Külastajate Näitleja draamaseriaalis

Margo Martindale The
ameeriklased WINNER

Diana Rigg, Troonide mäng

Rachel Brosnahan, House Of Cards

Cicely Tyson, kuidas välja tulla

Mõrv

Allison Janney, Masters Of Sex

Khandi Alexander, Scandal

Outstanding Külastajate Näitleja

Komöödia Series

Mel Brooks, koomikuid

Paul Giamatti, Inside Amy Schumer

Bill Hader, Saturday Night Live

Louis CK, Saturday Night Live

Bradley Whitford,
Läbipaistev WINNER

Jon Hamm, Unbreakable Kimmy

Schmidt

Outstanding Külastajate näitleja Comedy Series

Christine Baranski, The Big Bang

Teooria

Gaby Hoffmann, Tüdrukud

Pamela Adlon, Louie

Elizabeth Banks, Modern Family

Joan Cusack,
Häbitu WINNER

Tina Fey, Unbreakable Kimmy

Schmidt

Outstanding kirjutamine draamaseriaalis

Ameeriklased - Do Mail Robotid Dream Of Electric Sheep? (Joshua Brand)

Better Call Saul - Viis-O (Gordon

Smith)

Troonide mäng - Ema
Mercy (David Benioff ja DB Weiss) VÕITJA

Mad Men - Lost Horizon (Semi Chellas

Ja Matthew Weiner)

Mad Men - inimeselt inimesele (Matthew

Weiner)

Outstanding Kirjutamine Komöödia Series

Episoodid - Episode 409 (David Crane

Ja Jeffrey Klarik)

Viimane mees maa peal - elus

Tucson (Pilot) (Will Forte)

Louie - Bobby maja (Louis

CK)

Silicon Valley - Kaks päeva

Condor (Alec Berg)

Läbipaistev - Pilot (Jill

Soloway)

Veep - Valimiste öö (Simon
Blackwell, Armando Iannucci ja Tony
Roche) VÕITJA

Outstanding juhatamine jaoks draamaseriaalis

Boardwalk Empire - Eldorado (Tim Van

Patten)

Troonide mäng - Ema
Mercy (David Nutter) VÕITJA

Troonide mäng - unbowed, murdmata,

Väljaõpetamata (Jeremy Podeswa)

Homeland - A punkti B ja tagasi

Jällegi (Lesli Linka Glatter)

Knick - meetod Ja Madness

(Steven Soderbergh)

Outstanding juhatamine jaoks Komöödia Series

Viimane mees maa peal - elus

Tucson (Pilot) (Phil Lord ja Christopher Miller)

Louie - Sleepover (Louis CK)

Silicon Valley - Sand Hill Shuffle

(Mike Judge)

Läbipaistev - parim Uued Girl (Jill

Soloway) * VÕITJA

Veep - Tunnistus (Armando

Iannucci)

Outstanding kirjutamine piiratud seeria, filmi või Dramatic Special

American Crime - Episode One (John

Ridley)

Bessie "(Dee Rees, Christopher

Cleveland, Bettina Gilois, Horton Foote)

Hello Ladies: The Movie (Stephen

Merchant, Gene Stupnitsky, Lee Eisenberg)

Olive Kitteridge (Jane
Anderson) VÕITJA

Lugupeetud Naine (Hugo Blick)

Wolf Hall (Peter Straughan)

Outstanding suunamine piiratud seeria, filmi või Dramatic Special

Olive Kitteridge (Lisa
Cholodenko) VÕITJA

Wolf Hall (Peter Kosminsky)

Houdinist (Uli Edel)

Bessie (Dee Rees)

American Horror Story: Freak Show

(Ryan Murphy)

Lugupeetud Naine (Hugo Blick)

Emmys 2015: Red Carpet